زندگی هدیه خداوند به ماست و زیبا زندگی کردن هدیه ما به خداوند .

 تاکسی اینترنتی آنسی

با تاکسی اینترنتی آنسی روش های سنتی و خسته کننده ی درخواست تاکسی را فراموش کنید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و زیبا زندگی کردن هدیه ما به خداوند .. بیایید زیبا زندگی کنیم و کمک کنیم تا جهان جای زیبایی برای زندگی دیگران شود. ما تا تحقق رویاهایتان ، با شما هستیم ... به جمع همراهان ما بپیوندید.


شرکت داده پردازان آنی سرور (سهامي خاص) با شماره ثبت 2680 در بهار سال 97 بعد از یک سال و نیم تلاش بی وقفه ، با ارائه سرويس مطلوب و با کيفيت ، سامانه هوشمند درخواست خودرو به نام " آنسی " قدم در عرصه خدمت دهی مدرن نموند تا این بار هم با استفاده از دانش فني و تكنولوژي مدرن بتواند هنر, صنعت و تكنولوژي را به هم بياميزد و از دست آورد آن جهت پيشرفت شهر ، در عرصه رقابت داخلي و بين المللي استفاده كند .
چرا تاکسی آنلاین ؟

اسنپ  سال‌هاست در حال در هم کوبیدن صنعت تاکسیرانی در شهر تهران و کلان شهرهای دیگر است.

این  باعث شده مجموع سفرهای درون‌شهری با کاهش نسبت به سال  داشته باشد  که این درآمد تاکسی‌داران را نیز با کاهش مواجه کرده است. این در حالی است که در این سالها ، صد هزار سفر درون‌شهری روزانه با  اسنپ  در تهران  انجام شده است. این میزان نسبت به گذشته، افزایشی چند  برابری از خود نشان داده است.

رقابت با  تاکسی آنلاین،  برای تاکسی‌ها دشوار است. زیرا خدمات درخواست خودروی آنلاین، همچنان  سرمایه جذب خواهد کرد.

لذا تیم نرم افزاری آنی ، تصمیم گرفت تا حیطه کاری خود را گسترش دهد و با شعار اینکه زیبا زیستن حق همه است علی الخصوص شهری که در آن اقامت داریم  ، اقدام به راه اندازی تیم تخصصی برنامه نویسی و پشت صحنه سامانه هوشمند درخواست خودرو نماید.

 هدف از ایجاد شرکت آنسی این است  که  امید دارد به راننده تاکسی‌های  شهر ، برای مقابله با تاکسی های سنتی  کمک کند. استارتاپ  آنسی   که ۱۰ ماه از تولد آن می‌گذرد، در بهار 97  به‌طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند.

آنسی  با مجوز رسمی کشوری  کارمی‌کند و به کاربران خود فرصت خواهد داد آزادانه از خدمات سفر  استفاده  کنند..

شرکت‌های تاکسیرانی و آژانس ها در شهرستان ها  ،زمانی  از حضور تاکسی های آنلاین  ضرر می‌کنند که قبل از آن ، خود را با برنامه های روز دنیا مجهز نکرده باشند ، زیرا این شرکت ها ،  خصوصی ان و  درصد بالاتری از سود تجارت را کسب میکند..  آمارها حاکی از این خبرهاست که تعداد تاکسی‌هایی که در خیابان‌های کلان شهرها ، جلوی دفتر خود بی‌کار رهاشده‌اند ، رو به افزایش است . رانندگان تاکسی در حال کنار گذاشتن شغل خود هستند و تاکسی‌های خود را رها می‌کنند تا به تاکسی های آنلاین بپیوندند. او می‌گوید علت پیوستن راننده‌های تاکسی به آنها  این است که با کار کردن برای این شرکت، لازم نیست نگران پرداخت وام یا سروکله زدن با شرکت‌های تاکسیرانی باشند.

هدف ما این است که با قیمتی مناسب کاربران را به تاکسی‌های  شهرتان  متصل کنیم.

این رقابت شدید بین تاکسی های سنتی و آنلاین ،  بر ارزش نسبی پروانه‌ی تاکسیرانی نیز تأثیرگذار خواهد بود.  دارندگان این جواز، شدیداً تلاش دارند از ارزش دارایی خود محافظت کنند و کافیست آن ها نیز بدون تعصب به  جرگه مجوزین کسب و کار مجازی بپیوندند و مقابله نکنند.

امروز با استفاده آنسی از تاکسی‌ها،   برای پاسخ به درخواست ماشین،  دغدغه بیکار شدن تاکسی‌ها کاهش پیدا می‌کند و هم تاکسی‌ها نیز با فناوری‌های جدید آشنا می‌شوند

ما با این اپلیکیشن خواهیم توانست  کاهش رانندگان تاکسی که در دو سال اخیر به خاطر سختی رانندگی آژانس به وجود آمده بود را پوشش دهیم..

مدیران این کسب‌وکار ارتباط خوبی با اصناف کشوری دارند  دارند ، برخلاف تصور این موضوع نه‌تنها نقطه‌ضعف آنسی  نیست بلکه در بلندمدت نقطه قوت آن‌ها خواهد بود. هنوز بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند از تاکسی‌های زردرنگی استفاده کنند که راننده‌های آن‌ها تخصصشان تاکسیرانی است و برای جابه‌جایی در شهر به هیچ نقشه آنلاینی احتیاج ندارند.

رانندگان  قرار است از ابزارهای فناورانه استفاده کنند و مهارتشان در شهرشناسی این بار با فناوری مخلوط می‌شود و این ترکیب مطمئناً باب طبع بسیاری از مردم خواهد بود

ایمیل

info@gmail.com

شماره تماس پشتیبانی

03434331801

به کانال تلگرام ما بپیوندید.

https://t.me/https://t.me/on30official_driver

به کانال اینستاگرام ما بپیوندید.

https://www.instagram.com/on30.co

Back to Top

 طراحی شده توسط :
گروه نرم افزاری آنی - 09136225467

Template Design:Dima Group