زندگی هدیه خداوند به ماست و زیبا زندگی کردن هدیه ما به خداوند .

 تاکسی اینترنتی آنسی

تاکسی اینترنتی آنسی روش های سنتی و خسته کننده ی درخواست تاکسی را فراموش کنید.

تمام متخصصین آنسی  ، در مدت زمان انجام این پروژه ، به طور کامل درگیر اجرای برنامه های پیشرفته و  روش های مطلوب و به روز شده ی برنامه نویسی، درانجام پروژه آنسی بوده اند.
اختصاص زمانی برابر با13 ماه تلاش و کوشش ، برای ارتقاء سطح کیفی، علمی و هوشمند سازی سیستم حمل و نقل شهری  و همچنین اهمیت به شأن و مقام سفیران (رانندگان ) و مسافران و تعلیم سفیران هدفمند و باهوش، برای آنسی  و حتی شهر عزیزمان سیرجان،  فرصت و افتخاری بینظیر را فراهم آورده است و آن مهم، توفیق همشهریان ما در شهرستان سیرجان در به دست آوردن سیستم حمل و نقلی مبتنی بر گوشی هوشمند می باشد که برای بالا بردن کیفیت سفرهای درون شهری و در مسیر راحت سازی درخواست تاکسی از هر نقطه شهر ،با دلی آسوده ، از اهمیتی خاص ، برخوردار است !!


 گرفتن مجوز آنسی از اتحادیه کشوری  که گواه اجرایی شدن سامانه تاکسی اینترنتی  ، مطابق با استانداردهای جامع کشوری  می باشد ، خبر از تحولی شایسته در تحول سیستم حمل و نقل شهری می دهد که حق و فرصت برخورداری از معیارهای کشوری سفر را ، برای مردم و فرزندان سیرجانی فراهم ساخته است.

زندگی هدیه خداوند به ماست و زیبا زندگی کردن هدیه ما به خداوند .. بیایید زیبا زندگی کنیم و کمک کنیم تا جهان جای زیبایی برای زندگی دیگران شود. ما تا تحقق رویاهایتان ، با شما هستیم ... به جمع همراهان ما بپیوندید.

اگر قصد دارید از آنسی برای امور حمل‌ونقلی کسب‌وکار کوچک یا بزرگ خود استفاده کنید با دفتر توسعه کسب‌وکار ما تماس بگیرید، تا راهکارهای سازمانی خود را به شما معرفی کنیم.

تیم کاری آنسی

مجموعه فني ما متشكل یازده تن متخصص در زمینه های فنی و برنامه نویسی ، گرافیک ، بازاریابی و تبلیغات ميباشد كه هر كدام از ين افراد داري سابقه طولاني دررشته هاي موردنظر ميباشند و از افراد موفق رشته هاي خود محسوب مي گردند .

Back to Top

 طراحی شده توسط :
شرکت بارشیک

Template Design:Dima Group